رد کردن لینک ها

آشنایی با طراحی سایت به سبک متریال

مجددا با گروه طراحی سایت تهران کد همراه شما هستیم با بررسی یکی از جدید ترین متد های طراحی سایت به نام متریال دیزاین:

طراحی متریال چیست؟

طراحی متریال یا material design سبک جدید از طراحی سایت می‌باشدکه به عنوان یک شیوه طراحی جدید منتشر شده توسط گوگل شناخته می شود. به طور کلی طراحی سایت به سبک متریال تشکیل شده از طراحی چیدمان های جعبه ای و شبکه ای بصورت دقیق ، به همراه پشتیبانی از طراحی رسپانسیو با انیمیشن های جالب و افکت دهی شده با سایه ها و روشنایی های جذاب و خیره کننده!

طراحی-سایت-سئو-سایتدر طراحی سایت به سبک متریال توجه اصلی بر ساخت رابط کاربری بوده که به خوبی در پلتفرم‌‍‌های مختلف کار کنند واکنون که طراحی ریسپانسیو یک اصل مهم برای موفقیت وب سایت ها به حساب می‌رود توجه ویژه ای به این سبک طراحی می‌شود.
یکی از مفاهیم اصلی در این طراحی ایجاد عمق می‌باشد. هنگامی که شما به سبک متریال یک رابط کاربری را ایجاد میکنید میتوانید از سایه ها، تضاد در رنگ ها و موقعیت سه بعدی استفاده کنید تا در رابط کاربری حس عمق را به خوبی ایجاد نمایید.

طراحی-وب-سایتدر این نوع طراحی استفاده از انیمیشن در محتوا یا به زبانی بهتر انیمیشنی کردن محتوا اهمیت فراوانی دارد و چنانچه از این گونه انیمیشن ها بتوان به نحو درست استفاده کرد باعث جذاب تر شدن وب سایت برای کاربر شده و تاثیر مثبتی بر طراحی سایت ما خواهد گذاشت که به امید خدا در مطالب بعدی به اصول صحیح استفاده از انیمیشن ها در طراحی سایت خواهیم پرداخت.

طراحی-سایتو در آخر برای مشاهده و درک بهتر طراحی سایت به سبک متریال به آدرس های زیر می‌توانید رجوع کند همچنین در طراحی سایت تهران کد نیز از سبک متریال استفاده شده است.

stamplay.com

wohnberatung-wien.at

material-ui.com

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه