رد کردن لینک ها

دانستنی‌های مفید در مورد هاست یا میزبانی وب شما!

در این مقاله با تهران کد اطلاعات مفیدی را راجع‌به هاست و میزبانی وب بدانید:

هنگامی که شما قصد ایجاد یک وب سایت را دارید به دو عنصر جهت راه اندازی آن نیاز دارید:

۱-دامنه یا domain

۲-هاست یا میزبانی

که در این مقاله سعی در ارائه اطلاعات مفید درباره هاست یا میزبانی وب سایت شما داریم.

تمامی اطلاعات، نوشته ها ، عکس ها، پایگاه داده و کد های وب سایت شما بر روی یک کامپیوتر همیشه روشن و آنلاین قرار میگیرد که در هر لحظه بتواند آنرا برای کسانی که وارد سایت میشوند نمایش دهد که این تعریف کلی هاست می‌باشد.

هنگاه تهیه هاست از سرویس دهنده ها قیمت های متفاوتی را تحت عنوان پلن ها مشاهده می کنیم که هرکدام بسته به قیمت فضا و پهنای باند متفاوتی را ارائه می‌دهند همواره اگر هاست شما در سرور های داخل کشور قرار گیرد قیمت بالاتری خواهد داشت که دلیل آن گرانی اینترنت و همچنین کم خریدار بودن هاست های داخل کشور است اما جدا از هزینه سرعت حدودا ۲ برابر بیشتری را به نسبت هاست های خارجی دارند که دلیل آن کم بودن بعد مسافت می‌باشد.

هاست، سرور مجازی، سرور اختصاصی کدام یک مناسب ماست؟

هزینه هاست سالیانه بوده اما هزینه سرور ها ماهیانه می باشد و تفاوت فاحشی در قیمت ها دارند حال کدام یک مناسب وب سایت ماست؟

هاست ها دارای فضا و پهنای باند کمتری هستند همچنین سخت افزار آنها در بهترین حالت بیشتر از ۲۰ نفر را همزمان به صورت آنلاین پشتیبانی نمی‌کند پس اگر قصد یک راه اندازی یک وبسایت پر بازدید را دارید قید هاست را باید خط کشیده و سراغ کرایه سرور های مجازی یا اختصاصی بروید همچنین هاست ها نهایت توانایی آپلود تا حجم ۲۰mb  را دارند که باعث میشود نتوانید به کاربران سایت خود بیشتر از ۲۰mb فضا جهت آپلود هرچیزی بدهید.

بهترین سرویس دهنده های هاست در ایران از نظر تهران کد؟

اکثر سرویس دهنده ها در کشور دارای کیفیت مطلوب می‌باشند اما اگر بخواهیم تجربه ی کاری خودمان را بعد از کار کردن با تعداد زیادی از شرکت های هاستینگ بگوییم بی شک میهن وب هاست در این زمینه حرف اول را می زند و در ایران یکی از برترین سرویس دهنده هاست از طرفی دیگر نیز شرکت ایران هاست تجربه تلخی را بابت میزبانی در خاطر ما گذاشت.

طراحی سایت تهران کد

مجری طراحی سایت شما با بهترین شرایط

نظرات

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه