رد کردن لینک ها

طراحی سایت آموزشگاه

با گروه طراحی سایت تهران کد همراه باشید با بررسی طراحی سایت برای آموزشگاه ها;

آموزشگاه ها امروزه دوره ها و کلاس های گوناگونی برگذار می‌نمایند که این کار ارزش مادی و معنوی بسیار زیادی را در ترویج فرهنگ و گسترش علم در سطح شهر را دارا می باشد و علاوه بر این ها نقش اصلی را برای پروراندن نیروی کاری را امروزه آموزشگاه ها بر عهده دارند و اهمیت این موضوع کاملا روشن شده چرا که افراد پس از گذراندن رشته تحصیلی در دانشگاه و علم به موارد پایه رشته مورد نظر اقدام به کسب تخصصی در رشته مربوطه می‌نماید و برای رسیدن به این تخصص آموزشگاه ها بیشترین کمک را به آن فرد می‌توانند بکنند.

و اما چرا طراحی سایت برای آموزشگاه ها امروزه حائز اهمیت بوده و چگونه می‌توان با طراحی سایت به بهبود و توسعه آموزشگاه و همچنین نشر علم کمک کرد؟

به طور کلی سایت یکی از انواع رسانه امروزه تلقی می‌گردد پس به کمک یک رسانه می‌توان به نشر بهتر و بیشتر مطالب علمی کمک نمود. این یک توضیح کلی برای مسئله ما بوده و در ادامهبه تفصیل در این باره توضیح می‌دهیم:

۱-معرفی آموزشگاه به طور کلی و آشنایی افراد مختلف با شما

به کمک طراحی سایت می‌تواننید عده زیادی را از وجود آموزشگاهتان آگاه کرده همچنین اطلاعات کامل دوره ها، مکان دوره، شهریه دوره، استاد دوره، و همچنین اطلاعات تماس را با تمام مخاطبانتان به اشتراک بگذلرید.

۲-امام نظر سنجی برای هر دوره و استاد دوره

این عامل می‌تواند کمک بزرگی به رشد کیفیت آموزشی شما بکند چرا که افراد حاضر در هر دوره می‌توانند نظر و امتیازی در سایت شما برای آن دوره ثبت نمایند که به بازدید همه می‌تواند برسد و قطعا این یک ابزار خوب برای معیار سنجش اساتید قرار می‌گیرد و تفاوت اساتید خوب و بد کاملا آشکار می‌گردد.

۳-یک دوره آموزشی ایجاد کنید و آن آموزش را سال ها به دیگران برسانید!

یک دوره آموزشی در قالب ویدیو تهییه کنید و فایل آموزشی را در وب سایتتان به صورت رایگان یا فروشی قرار دهید با این کار برعکس دوره های حضوری فقط با یک بار آموزش هزاران نفر را آموزش داه و همچنین از هزاران نفر شهریه دوره را بگیرید!

۴-فروشگاه اینترنتی در سایت آموزشگاه!

قطعا موارد زیادی در آموزشگاه شما هستند که می‌توانند یک فروشگاه اینترنتی خوب را برای شما بوجود آورند مانند دوره های مجازی آموزش، کتاب های آموزشی، جزوات آموزشی تهییه شده در آموزشگاه، ابزار آلات مورد نیاز برخی دوره ها و …..

۵-ایجاد دوره های آنلاین باپرداخت آنلاین با ظرفیت هزاران هنرجو!
به سادگی هر چه تمام  دوره آنلاین برگذار نمایید; امروزه تمامی مناطق به اینترنت پر سرعت مجهز شده اند پس چرا از این ابزار نیرومند برای گسترش کار استفاده نکنیم؟
ایجاد آموزش آنلاین به این ترتیب است که متقاضیان شرکت در دوره در سایت شما ثبت نام میکنند و همچنین شهریه به صورت آنلاین پرداخت می‌گردد و در ساعات مشخص شده در پنلی که در سایت آموزشگاه برایشان ایجاد شده آموزش را به صورت آنلاین و زنده میبینند و در سمتی دیگر مدرس دوره از طریق وب کم لپ تاپ و وارد شدن به پنل خود در سایت شما آموزش را ارائه کرده و پس از آن برای حل مشکلات و توضیحات بیشتر به سوالات شرکت کننده گان پاسخ می‌دهد.

این گونه می‌توان بعد مسافت را برای تدریس از بین برد و به تمام افراد در کره زمین آموزش را ارائه نمود.

با آنالیز نیاز های بازار و گسترش و پیشرفت روز افزون تکنولوژی به تمامی صاحبان مراکز آموزشی و آموزشگاه های کشور عزیزمان توصیه می‌کنیم که هر چه زود تر بابت طراحی سایت برای آموزشگاهشان اقدام نمایند.

گروه طراحی سایت تهران کد آماده ارائه هرگونه مشاوره به شما به صورت رایگان بوده و تمامی نیازتان از وب سایت را به خوبی پیاده سازی مینماید با ما در تماس باشید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه