رد کردن لینک ها

طراحی سایت اماکن تفریحی

اماکن تفریحی یک شهر از جمله دلایل بسیار مهم برای جذب گردشگر و بازدید کنندگان به سمت آن شهر می‌باشد.

هم اکنون قصد داریم به مهم ترین دلایلی بپردازیم که شما صاحبان اماکن تفریحی شهر را برای طراحی سایت ترغیب میکند:

همان طور که می‌دانید امروزه همه ی افراد پیش از سفر به یک شهر سعی در شناختن آن شهر و نقاط مهم آن توسط جست و جو در موتور های جست و جو مثل گوگل می‌کنند و از این طریق ابتدا اقدام خود را نهایی می‌کنند و پس از آن در پی گشت و گذاز و بازدید از مکان های جست و جو کرده در اینترنت بر می‌آیند.

طراحی-سایت-اماکن-تفریحیهدف گروه طراحی سایت تهران کد در این راستا:

ما به واسطه طراحی سایت به بهترین شکل همچنین ارائه نسخه انگلیسی زبان وب سایتتان قصد در افزایش بهره وری شما و شناساندن شما نه تنها به مردم کشورمان بلکه به تمامی مردم جهان را داریم که بدین وسیله جذب توریست را به کشورمان گسترش داده و به نوبه خود اسباب پیشرفت اقتصاد کشور را مهیا ساخته باشیم. و بدین دلیل طراحی سایت برای اماکن تفریحی کشور را با شرایط ویژه که شامل قوی ترین طراحی در حد کلاس جهانی میباشد را با تخفیف ۳۰% انجام می‌دهیم.

چرا اماکن تفریحی به وب سایت نیاز دارند؟

۱-معرفی کامل امکانات مجموعه

بازدید کننده گان پیش از مراجعه از تمامی خدمات و امکانات شما اطلاع پیدا کرده و سپس رجوع می‌کنند.

۲-اسباب شناخته شدن شما مهیا می‌گردد

همواره وب سایت شما کار تبلیغات را به صورت دائم برایتان انجام می‌دهد و قطعا به افزایش بازدید و بهره وری مجموعه شما منجر می‌گردد.

۳-اعلام تمامیه اطلاعیه های مجموعه

ساعات کاری، تخفیف های ویژه، ارائه خدمات جدید و در کل هر خبری که در مجموعه تان منتشر می‌شود به سرعت می‌تواند در اختیار بازدید کننده گانتان قرار گیرد.

تا اینجا به پر اهمیت ترین المان های طراحی سایت برای اماکن تفریحی اشاره کردیم پیشنهاد ما به تمامی مدیران اماکن تفریحی کشور این است که وقت را بیش از این تلف نکنند و مطابق کشور های توسعه یافته هرچه سریعتر بابت طراحی یک سایت ایده آل با چند زبان بین المللی اقدام کنند.

و اکنون به چند مجموعه تفریحی بسیار جذاب و پر مخاطب اشاره می‌کنیم که تا تاریخ نگارش این مطلب اقدام به طراحی سایت ننموده اند:

پل طبیعت و پارک آب و آتش تهران

دریاچه مصنوعی خلیج فارس (چیتگر) (دریاچه چیتگر)

سورتمه تهران (سورتمه دربند)

بوستان جمشیدیه

شهرک سینمایی غزالی

موزه طبیعت و حیات وحش هفت چنار

و در آخر شما را به تماشای وب سایت چند مجموعه تفریحی دعوت می‌نماییم:

tochal.org

erampark.com

cinemamuseum.ir

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه