رد کردن لینک ها

طراحی سایت باشگاه مشتریان

مشتریان یک کسب و کار امروزه اصلی ترین رکن آن کسب و کار تلقی می شود امروز با گروه طراحی سایت تهران کد مطالبی را پیرامون ایجاد عوامل انگیزشی در مشتریان بواسطه طراحی سایت عنوان خواهیم کرد.

ممکن است شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی و یا فروشگاه فیزیکی مانند رستوران یا هر نوع تجارت دیگری باشید اما یک رکن مشترک را به طور کلی دارا می باشید که آن مشتری است.

اکنون بواسطه تکنولوژی و قواعد بازار یابی به کمک طراحی سایت میتوانید باشگاه مشتریانتان را به صورت آنلاین راه اندازی نمایید که بدین ترتیب موجب افزایش رضایت مندی مشتریان، ایجاد رغبت برای خرید دوباره و همچنین جذب مشتری جدید گردد.

مهم ترین عاملی که صاحبان کسب و کار را برای طراحی سایت و ایجاد باشگاه مشتریان ترغیب می‌کند این است:

هزینه بدست آوردن مشتری جدید ۱۰ برابر هزینه حفظ مشتری فعلی است

 

پس باید حد الامکان این هزینه یک دهم را جهت حفظ مشتری فعلی پرداخت نماییم و در این راستا استفاده از تکنولوژی های جدید و ایده های خلاق در زمینه طراحی سایت می تواند تا حد زیادی به کمک کسب و کار ما بیاید.

 

طراحی-سایت-سریع-در زمینه باشگاه مشتریان یکی از قوی ترین وموفق ترین نمونه ها را می توان نوین چرم نام برد که هنگاه فروش یک کارت الکترونیکی نیز برای مشتری صادر نموده و از آن پس تمام خرید ها، تخفیفات و صورت حساب ها از طریق حساب کاربری اینترنتی ایجاد شده برای مشتری مقدور است.

در دنیای امروزی تمامی کسب و کار های موفق از پتانسیلی که اینترنت برای آنها فراهم آورده حد اکثر استفاده را در جهت پیشبرد کسب و کارشان می برند و یکی از اهداف کلی گروه طراحی سایت تهران کد گسترش کسب و کارها با استفاده از ابزار آلات اینترنتی و افزایش بهره وری به کمک تکنولوژی روز می باشد .

 

با استفاده از زبده ترین تیم طراحی سایت  هم اکنون اقدام به طراحی سایت و ایجاد باشگاه مشتریانتان کنید و هیجان و رضایت مشتریانتان را در یک بازه زمانی کم افزایش چشم گیری دهید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه