رد کردن لینک ها

طراحی سایت فروش فایل

به راحتی هرچه تمام تجارت آنلاین خود را با گروه طراحی سایت تهران کد آغاز کنید!

اگر شما  کار طراحی بنر های آماده، تصاویر ویژه، موسیقی، فایل های صوتی خاص، ویدیو های آموزشی و کار هایی که به طور کلی با فروش یک فایل با هر فرمتی صورت می‌گیرند را انجام می‌دهید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با مقدمه‌ی کسب و کار جدید خود آشنا شوید:

نگاهی کوتاه و استراتژیک به بازاریابی فروش انواع فایل:

شواهد حاکی از آن است که در هنگام معامله یک فایل مواردی چون داشتن اطلاعات لازم از آن فایل، مشاهده تصاویر و ویدیو های مختلف یا به اصطلاح پیش نمایشی از آن فایل و داشتن نظرات دیگران در قالب نقد و بررسی می‌تواند علاقه مشتریان را به مقدار زیادی نسبت به خرید آن محصول که در قالب فایل می‌باشد را افزایش دهد.

از دیگر موارد حائز اهمیت در افزایش فروش محصولات مجازی سهولت دسترسی به آن برای خرید می‌باشد که این امر امروزه کاملا قابل درک می‌باشد که با ذکر مثال به آن می‌پردازیم:

تصور کنید یک فروشگاه فیزیکی برای فروش فیلم های آموزشی در یکی از محدوده های شامل طرح ترافیک شهر دارید این گونه قطعا تعداد قابل توجهی از مشتریانتان را بنا به عدم دسترسی مناسب به محصولاتتان قطعا از دست خواهید داد.

طراحی-سایت-فروشگاهی-1راهکارهای ما متناسب با استراتژی بازاریابی فروش فایل:

 

۱-با یک وب سایت قطعا می‌توانید پیش نمایشی مطلوب از محصول مجازی تان را برای دیده شدن توسط تعداد بی شماری از مشتریان ایجاد نمایید که آنها بیشتر با محصولتان آشنا شده و بیشتر به خریداری کردن آن رغبت پیدا کنند.

۲-اطلاعات رابصورت دقیق با توضیحات مربوطه از قبیل تصویر و ویدئو یک بار برای همیشه ارائه دهید.

۳-با امکان نقد وبررسی و همچنین امتیاز بندی محصولات باعث شوید که خریداران نظر سایر افرادی که محصول را خریده اند را نیز بدانند.

۴-کار خود و مشتری را به راحتی آب خوردن کنید: در پنل مدیریت وب سایتتان به راحتی هرچه تمام فایلی که قرار است بفروشید را آپلود کنید، قیمت فایل را وارد کنید و اگر توضیحی راجع به محصول دارید وارد و تنها با یک کلیک آن را به فروشگاهتان بیفزایید تا بازدیدکنندگان سایت نیز با چند کلیک و پرداخت اینترنتی و دانلود بلا فاصله پس از پرداخت تجربه آسان ترین خریدشان را از شما به یاد داشته باشند.

گروه طراحی سایت تهران کد به منظور افزایش بهره وری و سهولت کار شما با طراحی یک وب سایت کاملا می‌تواند با رعایت موارد گفته شده محیط کاری جدیدی برای شما خلق کند!

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاره رایگان با ما تماس بگیرید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه