رد کردن لینک ها

طراحی سایت هتل و اقامتگاه

با گروه طراحی سایت تهران کد همراه باشید با بررسی موارد و نکات مهم در طراحی سایت برای هتل ها و اقامتگاه ها:

هنگام طراحی سایت برای هتل ها باید  بدون توجه به چند ستاره بودن هتل ها، سایت  را به معنای واقعی ۵ ستاره طراحی نمود  چرا که این وب سایت مورد بازدید در تمام نقاط جهان قرار می‌گیرد و رابطه مستقیمی با انتخاب هتل برای اقامت دارا می‌باشد .

تمامی تلاش ابتدا باید بر روی طراحی بسیار خیره کننده و جذاب که کاربران به راحتی بتوانند در آن با هتل و امکانات آن آشنا شوند باشد که در نگاه اول بازدید کننده را بسیار جذب خود کند.

اکنون به بررسی المان هایی که در صفحه اول سایت بهتر است قرار گیرند می پردازیم:

در هدر یا قسمت بالایی سایت:

پس از منوی سایت  بهترین المانی که می‌توان در قسمت بالایی سایت هتل ها قرار داد فرم های رزرواسیون هتل می‌باشد که این فرم ها برای هتل های داخلی باید به دو صورت شمسی و میلادی طراحی گردند که از ورژن شمسی در نسخه فارسی زبان سایت و از ورژن میلادی تاریخ رزرو در نسخه انگلیسی زبان سایت استفاده شود.

وب سایت هتل شرایتون دبی

 

امکانات ویژه یا برگ برنده هتل:

به عنوان طراح سایت باید مهم ترین نکات قوت هتل را ارزیابی کنید که بتوانید از آنها در صفحه اول با یک گرافیک جذاب استفاده نمایید که این محتوا می‌تواند به رستوران هتل، مجموعه ورزشی هتل و یا سایر امکانات رفاهی در قالب عکس های حرفه ای ، ویدیو کوتاه و نوشته های جذب کننده در آید.

استفاده ویژه از تصاویر:
توجه کنید که هنگام طراحی سایت یک هتل باید استفاده بسیار کاربردی از تصاویر داشت و برای این کار باید یک تیم فوق حرفه ای عکاسی اقدام به تصویر برداری از هتل و امکانات آن نمایند و در بهترین حالت این تصاویر ویرایش شوند چرا که این تصاویر مهم ترین عامل انتخاب یا عدم انتخاب بازدید کننده از سایت میباشد.

آدرس هتل به طور دقیق و منظم و صد در صد روی نقشه گوگل مپ در سایت باید قرار گیرد. توجه کنید که اکثر بازدید کننده گان درک درستی از مکان جغرافیایی هتل ندارند و شما با قرار دادن مکان هتل د رنقشه گوگل به راحتی می‌توانید به آنها نشان دهید که در کجای شهر حضور دارند.

از نکات دیگر حائز اهمیت در طراحی سایت هتل ها قرار دادن یک قسمت مخصوص آفر های ویژه می‌باشد که با توجه به سیاست های هتل مصوب گشته و باید در جای بخصوص بتواند به بهترین شکل در دید بازدید کننده قررار گیرد.

وب سایت هتل هیلتون نیویورک
وب سایت هتل هیلتون نیویورک

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه